Řešení i pro sklady s nonstop provozemSekční vrata

Sekční průmyslová vrata

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekcni-iso40.jpg

ISO 40

Jedná se o nejpopulárnější produkt. Vyznačuje se moderním designem mikro profilovaných panelů, které zaručují odhlučnění a tepelnou izolaci. Vrata ISO 40 mm mají široké spektrum využití díky možnosti vestavění různých druhů oken různých výšek, šířek a barev.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekcni-iso60.jpg

ISO 60

Vrata zaručují nadstandartní těsnící a izolační vlastnosti. Potřebujete kvalitně izolovat vnitřní a venkovní prostředí? Oddělte vaši halu nebo sklad od venkovního prostředí a zvolte ISO 60 mm jako nejvhodnější variantu. Kvalitní tepelnou izolaci a odhlučnění za každých podmínek Vám zajistí mikro profilované panely.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekci-iso80.jpg

ISO 80

Vrata mají výborné těsnící a izolační vlastnosti, takže se hodí hlavně k oddělení prostorů s rozdílnou teplotou. Potřebujete udržet ve Vaší hale nebo skladu stálou teplotu? Zvolte ISO 80 mm a nebudete litovat. Neobvyklou tepelnou izolaci, zvukotěsnost a odolnost proti povětrnostním vlivům zaručí ocelo-plechové panely s mikro profilem.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekci-alu40.jpg

ALU 40

Ideální varianta pokud kladete důraz na viditelnost a potřebujete velkou průsvitnost. Vzhledem k jednoduchosti si vrata můžete upravit na míru, jelikož hliníkové sekce jsou vertikálně rozděleny do více částí. Kromě hliníkových rámů v kazetovém provedení můžete využít kombinací různých výplní, izolačních oken, lakování nebo perforovaných plechů.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekcni-alu60.jpg

ALU 60

Sekční vrata, která jsou moderní, silná, inovativní a nenáročná na montáž díky své funkčnosti a jednoduchosti. Standardem je trojité prosklení, díky čemuž plní veškeré nároky na hlučnost, tepelnou izolaci a zamezují kondenzaci vody mezi skly. Vrata patří do prostor, kde je kladen důraz na stálou vnitřní teplotu a vysokou viditelnost.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-sekcni-panorama.jpg

PANORAMA 40/60

Specialitou na vratech je lepší výhled ven, jelikož nemají vertikální rozdělení. Tlusté a tvrdé plexisklo je velmi kvalitní a má obdobné vlastnosti jako sklo. Lesklý vzhled a atraktivita je odrazem uvedených vlastností.

Máte zájem o sekční vrata?

  Video

  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOMAX-Centrum-logo-2.png
  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/logo-somfy-expert-1-640x414.jpg

  Vzorová kancelář

  po - pá, 7:00 -15:30
  Mimo tuto dobu nás prosím kontaktujte telefonicky a domluvte si schůzku předem.

  Servisní linka

  Naše servisní linka je vám k dispozici
  každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hod.

  Všeobecné obchodní podmínky