Řešení i pro sklady s nonstop provozemRychloběžná vrata

Rychloběžná průmyslová vrata

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-retail1-640x500.jpg

Retail

Vrata Retail se dokonale hodí pro dnešní supermarkety, neboť dotvářejí atraktivní vzhled, na který je dnes kladen důraz. Tato rychloběžná interiérová vrata s jejich otevírací rychlostí 2 m/s nejenže patří mezi nejrychlejší vrata tohoto druhu, ale navíc mají naprosto tichý chod. Splňují požadavky šetření energie, kontroly teploty a oddělení místností.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-prime.jpg

Prime

Jedná se o fóliová rychloběžná vrata, která se ovládají elektricky a jsou určeny do vnitřních prostorů. Oceníte výborný poměr výkonu a ceny. Omezují prodyšnost, oddělují teplotně rozdílné prostory a tím pádem šetří energii ve veřejných, průmyslových i obchodních budovách.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-strong.jpg

Strong

Rolovací rychloběžná vrata stvořena pro dlouhodobý provoz bez poruch, jsou ideální do míst s vysokou intenzitou provozu a větších otvorů. Robustní vzhled a konfigurace zaručují nízkou prodyšnost. Vhodné jsou také pro oddělení prostorů s rozdílnou teplotou a šetří tak energii u veřejných, průmyslových i obchodních budov.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-stronge-640x500.jpg

Strong-E

Vrata Strong-E jsou elektricky ovládaná rychloběžná rolovací vrata pro vnitřní prostory, zajišťující dlouholeté bezproblémové fungování. Robustní design a brilantní konstrukce zamezují prodyšnosti a umožňují každodenní řízení teploty a šetření energie.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-polara-640x500.jpg

Polara

Sekční vrata, která jsou moderní, silná, inovativní a nenáročná na montáž díky své funkčnosti a jednoduchosti. Standardem je trojité prosklení, díky čemuž plní veškeré nároky na hlučnost, tepelnou izolaci a zamezují kondenzaci vody mezi skly. Vrata patří do prostor, kde je kladen důraz na stálou vnitřní teplotu a vysokou viditelnost.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-flex-640x500.jpg

Flex

Flex | Flex Edge jsou elektricky poháněná rychloběžná vrata pro použití uvnitř komerčních, průmyslových a užitkových budov, jako rychlá a tichá možnost oddělení prostorů. Tato vrata šetří energii a umožňují efektivní kontrolu teploty v prostoru. Vhodná pro použití u křehkého zboží

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-basicxl.jpg

Heavy Indoor (Basic XL)

Vrata HEAVY I indoor jsou rychlá rolovací vrata konstruovaná s důrazem na vysokou spolehlivost, časté používání speciálně do velkých vnitřních otvorů. Tato vrata přináší optimální šetření energie s efektivní kontrolou teploty ve vnitřních prostorách budov.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-heavy.jpg

Heavy (Outdoor)

Vrata Heavy | Outdoor elektrickým motorem jsou konstruovaná důrazem na vysokou spolehlivost speciálně do velkých venkovních otvorů průmyslových užitkových budovách. Tato vrata kombinují optimální šetření energie a efektivní kontrolu teploty v prostoru, i při vysokém zatížení větrem.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-helixiso.jpg

HELIX/S600 ISO

Jsou ideální do prostorů s vysokou četností otevírání a svou rychlostí šetří energie. Jsou až 6x rychlejší než sekční vrata. U vrat došlo k revoluční inovaci, díky spirálovému navíjení nepotřebují větší prostor a tím pádem nedochází k otěru a opotřebení lamel.

Křídlo dveří má tloušťku 40 mm a hodnotu U 1,5 W / m2 K (panely ISO / dveře 5000 mm x 5000 mm).

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/07/prumysl-rychlobezky-helixalu.jpg

HELIX/S600 ALU

Rychloběžná vrata jsou až 6x rychlejší než sekční vrata, oceníte je v místech s vysokou četností otevírání a díky vysoké rychlosti obstarávají energetickou úsporu. Vrata prošla revoluční inovací, díky spirálovému navíjení nepotřebují další prostor a nedochází u nich k otěru a opotřebení lamel.

Křídlo dveří má tloušťku 40 mm a hodnotu U 1,5 W / m2 K (panely ISO / dveře 5000 mm x 5000 mm).

Máte zájem o rychloběžná vrata?

  Video

  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOMAX-Centrum-logo-2.png
  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/logo-somfy-expert-1-640x414.jpg

  Vzorová kancelář

  po - pá, 7:00 -15:30
  Mimo tuto dobu nás prosím kontaktujte telefonicky a domluvte si schůzku předem.

  Servisní linka

  Naše servisní linka je vám k dispozici
  každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hod.

  Všeobecné obchodní podmínky