automatizace domácnostiSomfy

Užijte si více pohodlí, bezpečí a úspor na energiích se Somfy

Delegujte každodenní úkony, které vám zabírají spoustu času a energie, na svou chytrou domácnost. Vy si tak můžete doma opravdu odpočinout a ještě ušetřit.

Jak na to? Zapojte své venkovní a vnitřní rolety, žaluzie, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, osvětlení opatřené žárovkami Philips Hue, chytré zásuvky, topení a zabezpečení domácnosti do komplexního systému automatizace domácnosti TaHoma® switch.

Přímo na zařízení TaHoma® switch si můžete nastavit své dva nejoblíbenější scénáře a jedním kliknutím uvedete celý dům do pohybu. Například při odchodu z domu kliknete na tlačítko pro odchod a rolety a žaluzie se nastaví do požadované pozice, všechna světla opatřená chytrými žárovkami se vypnou, vypnou se také všechny spotřebiče zapojené do chytrých zásuvek, otevřou se garážová vrata a vjezdová brána, zapnou kamery a alarmy a za vámi se zamkne chytrý zámek dveří Somfy Door Keeper a bezpečně uzavřou i vrata a brána. Další scénáře vyvoláte třeba pomocí mobilní aplikace TaHoma nebo hlasovými povely. Jednotlivé prvky můžete také elegantně ovládat pomocí dálkových nebo nástěnných ovladačů.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/somfy1-640x458.jpg

Automatizace stínění vpustí sluneční paprsky na pozvání

Připojte své venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, plisé, ale i záclony a závěsy do své chytré domácnosti a užívejte si nebývalé pohodlí. Už nemusíte ručně vytahovat a zatahovat jednotlivé stínicí prvky – hravě je nastavíte do požadované pozice jedním kliknutím. Nebo se díky vašim scénářům mohou samy regulovat přesně podle vašeho přání. Ráno se vytáhnou s prvním slunečním paprskem a večer zatáhnou před pohledy zvenčí.

S automatizací můžete získat také významné úspory na vytápění a chlazení – v zimě vaše venkovní žaluzie a rolety budou napomáhat vytápět váš domov a udržovat drahocenné teplo uvnitř, v létě zase zabrání přehřívání interiéru a doma budete mít příjemný chládek.

Ještě více vám nabídnou chytrá čidla. Sluneční čidlo vám i pomůže udržet ideální teplotu vašeho domova a ušetřit na energiích, větrné čidlo zase ochrání venkovní rolety a žaluzie a markýzu před náporem větru.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/somfy2-640x427.jpg

Chytré pergoly a markýzy

Užívejte si téměř po celý rok další „místnost“ vašeho domova – zastřešenou terasu. Propojením se systémem TaHoma® switch se vaše pergola nebo markýza může jednoduše vytahovat a zatahovat podle slunečních paprsků nebo kapek deště. Stačí jen doplnit o chytrá čidla. Větrné čidlo vaši markýzu navíc ochrání před poryvy větru.

„Sezame, otevři“ garážová vrata a brány

Jako kouzlem se před vámi vždy otevřou garážová vrata a vjezdová brána a za vámi se zase bezpečně uzavřou. Už nemusíte neustále vystupovat z auta a popojíždět. Stačí jediné kliknutí na vašem mobilním telefonu nebo dálkovém ovladači. Nebo využijte funkci geolokace a nemusíte už vůbec nic. Jen řídit!

Zapojením do systému TaHoma® switch můžete navíc kdykoliv zkontrolovat, jestli je vše bezpečně uzavřené. Pokud ne, můžete to napravit. Nebo můžete odkudkoliv otevřít, třeba nečekané návštěvě.

https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/somfy3-640x427.jpg

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat

  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOMAX-Centrum-logo-2.png
  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/logo-somfy-expert-1-640x414.jpg

  Vzorová kancelář

  po - pá, 7:00 -15:30
  Mimo tuto dobu nás prosím kontaktujte telefonicky a domluvte si schůzku předem.

  Servisní linka

  Naše servisní linka je vám k dispozici
  každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hod.

  Všeobecné obchodní podmínky