AKCERekonstrukce teď nebo nikdy!

K výrobkům LOMAX získáte dálkový ovladač ZDARMA

Vzhledem k současné situaci, kdy se jarní i letní dovolené zmítají v nejistotě nastala ideální doba na rekonstrukci a modernizaci vlastního bydlení, která se Vám velmi brzy vrátí. Nyní navíc ke všem výrobkům společnosti LOMAX získáte ovladač ZDARMA.

Pandemie zatím nijak neustupuje a stále není jisté, jestli se nám letos podaří vycestovat na dovolenou. Než si nervozitou okusovat nehty s myšlenkou, že pobyt v zahraničí budete na poslední chvíli stornovat, vyplatí se směřovat své investice do jistější rekonstrukce a modernizace bydlení.

Noční teploty se nám začínají přehupovat přes bod mrazu, což znamená, že se opět hlásí stavební sezona. Není přitom třeba pouštět se do složitých rekonstrukcí, existuje i řada variant, jak si domácnost mnohem jednodušeji zmodernizovat a dopřát si většího komfortu.

Máte zájem o garážová vrata?

  Pokud někdy existoval ideální čas pro rekonstrukci, je to právě letos.

  Jednou z variant je venkovní stínící technika, ať už se jedná o bezpečné předokenní rolety nebo venkovní žaluzie, které představují ideální způsob, jak se bránit horkému létu a eliminovat riziko přehřívání interiéru domácnosti. Při zakoupení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií LOMAX spolu s Tahomou nebo Connexoonem, obdrží zákazník ZDARMA ovladač Smoove Origin io.

  Láká vás myšlenka na snižování spotřeby energie? Vsaďte na spolehlivá garážová vrata s polyuretanovou pěnou a přerušenými tepelnými mosty, které výrazně sníží nutnost vytápění v prostoru garáže. Při objednávce garážových vrat LOMAX Delta a Praktik s pohonem Marantec Comfort 260 / 270 / 280 získáváte ovladač MINI 304, s pohonem Exclusive ovladač Digital 663.

  Další možností, jak si zvelebit bydlení jsou hliníkové vchodové dveře Aktiv 77, které mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Pokud zvolíte jakýkoliv typ dveří s modulem BioKey Inside (RFID 678.801), obdržíte ke každým dveřím 3 kusy čipů ZDARMA.

  Akce platí pro objednávky uzavřené od 22. 3. do 31. 5. 2021.

  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2021/03/lomax-centrum-ovladac-zdarma.jpg
  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2020/06/LOMAX-Centrum-logo-2.png
  https://www.lomax-centrum.cz/wp-content/uploads/2023/08/logo-somfy-expert-1-640x414.jpg

  Vzorová kancelář

  po - pá, 7:00 -15:30
  Mimo tuto dobu nás prosím kontaktujte telefonicky a domluvte si schůzku předem.

  Servisní linka

  Naše servisní linka je vám k dispozici
  každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hod.

  Všeobecné obchodní podmínky